Časté dotazy

V rámci kontroly nemovitostí tzv. Inspekce nemovitosti působíme zejména v Praze, Středočeském kraji, Plzni respektive Západočeském kraji a Brně.

Ano, do jisté míry můžete, ale znáte to, někdy není nejlepším řešením “si zajistit vše sám”, zejména když jde o Vaše peníze a nemovitost, kterou budete mít celý život a nejen vy, ale třeba Vaše děti.

V neposlední řadě ne každý má odborné znalosti ve stavebnictví a realitách či nemá čas ani chuť vyhledávat po večerech vhodné nemovitosti, zjišťovat nejlepší zdroje financování nebo vybírat a kontrolovat stavební firmu. Další věcí je, že bohužel jen málo lidí se dostane k neveřejným nabídkám.

Je to prosté, nemovitosti jsou dlouhodobě jednou z nejstabilnějších investic a především vlastníte něco fyzicky.

Dalším důležitým faktem je dvojí zhodnocení nemovitosti. Nejen že Vám bude chodit pravidelně nájemné, ale bude se zvyšovat i hodnota samotné nemovitosti.

No není to nádhera? I my jsme z toho nadšení.

Nemusíte! Ideální ovšem je, pokud máte alespoň 20% z ceny nemovitosti. O zbytek se postaráme my. Nejste si jisti v možnostech výhodného získání nemovitosti? Napište nám.

Záleží jaké jsou Vaše priority. Chcete mít zajímavý výnos? Preferujete nemovitost v Praze? Máte omezený rozpočet, avšak stejně byste rádi své peníze zhodnotili?

Napište nám, určitě něco společně zajímavého vymyslíme.

Obecně se soustředíme na byty a bytové domy pod tržní cenou a zajímavým potenciálem.

Samozřejmě. Do ničeho Vás nenutíme. Můžete využít pouze některé naše služby, bohužel však nemůžeme ručit za kvalitu jejich práce.

Můžete samozřejmě využít pouze některou či některé z našich služeb. Ceny se stanovují individuálně s ohledem na rozsah prováděných služeb.

Ano, rádi Vám pomůžeme i s právními náležitostmi, ať se jedná o smlouvy či pouze poradenství. Naši advokáti jsou specializováni na problematiku nemovitosti a stavebnictví. Stačí se ozvat a napsat Váš požadavek.

Máte jiný dotaz? Napište nám, brzy se Vám ozveme.